Medewerkers

In de praktijk werken zes ervaren logopedisten. Iedere logopedist heeft zijn/haar eigen specialisaties opgebouwd. Logopediepraktijk Tiel heeft zich eind jaren tachtig in Tiel gevestigd. De praktijk onderhoud contacten met huisartsen, tandartsen, othodontisten, medisch specialisten, psychologen, orthopedagogen, leerkrachten, intern begeleiders, remedial teachers, ambulant begeleiders en collega logopedisten. 

Erik Muller

Logopedist / dyslexiebehandelaar

specialisaties: dyslexie, oro-myofunctionele therapie, spraak-en taalstoornissen, fonologische articulatiestoornissen en spraak-en taalproblemen bij kinderen met ADHD, PDD-NOS en autisme.

e-mail: erik@logopediepraktijktiel.nl

Jolanda Muller-Naafs

Logopedist

e-mail: jolanda@logopediepraktijktiel.nl

Inge Bos-van der Heijden

Logopedist/SI-therapeut / pré-verbaal-logopedist

e-mail: inge@logopediepraktijktiel.nl

 

Marianne Besseling

Logopedist

e-mail: marianne@logopediepraktijktiel.nl

 

 

Marielle Nuijens

Logopedist

Email: marielle@logopediepraktijktiel.nl

 

 

 

 

Anouk Slagter

Logopedist

email: anouk@logopediepraktijktiel.nl